Jastrzębie rozegrają dziś decydujący pojedynek w ramach ECS Season 7 Europe Pinnacle Cup, dzięki któremu mogą zagrać w głównej lidze ECS.

AGO Esports zaraz przed wylotem do Chin brało udział w turnieju kwalifikacyjnym ECS Season 7 Europe Pinnacle Cup, który został przerwany przez problemy techniczne steam. Teraz Jastrzębie rozegrają ostateczny pojedynek, który zadecyduje czy będą mieli szanse na występ w głównej lidze.

Grzegorz „SZPERO” Dziamałek i spółka podejmą dziś rękawicę Heroic, w którym po raz kolejny zobaczymy Filipa „NEO” Kubskiego. Były reprezentant Virtusów miał pomóc duńskiej ekipie na czas tych rozgrywek, więc musi pojawić się w ostatnim spotkaniu. Jednak nie ma co liczyć na dłuższy pobyt Polaka w Heroic, ponieważ ekipa friberga przyjęła już na okres próbny byłego zawodnika Fragsters – Martina „stavna” Lunda.

Mecz rozpocznie się dzisiaj o godzinie 13:00, a polską transmisję będzie można znaleźć na kanale Olka „vuzzey'a” Kłosa. Wygrana drużyna znajdzie się w najlepszej ósemce, która ma szansę wystąpienia w głównej lidze w przypadku, gdy drużyny z podstawowej listy nie zajmą wszystkich miejsc.