Adrenaline Rush ogłosiło, że powstaje nowa liga pod jej patronatem, w której pula nagród opiewa na 100 tysięcy dolarów!

Chyba większość pamięta showmatch pomiędzy Natus Vincere a Virtus.pro sprzed kilku miesięcy, w którym Polacy dosyć łatwo rozprawili się z rywalami i zgarnęli 30 tysięcy dolarów. Spotkanie zostało rozegrane dzięki uprzejmości Adrenaline Rush, które za sponsorowało taki pokazowy mecz.

Wszystko było przedsmakiem nadchodzącej nowej ligi, której organizatorem jest właśnie Adrenaline Rush. Nowy produkt tejże firmy został nazwany Adrenaline Cyber League i będzie miejscem zmagań dla wielu zespołów.

Pierwszy etap ruszy już niedługo i będzie obejmował osiem otwartych turniejów online, z których każdy najlepszy zespół awansuje do fazy play-off, która zostanie rozegrana w systemie pojedynczej eliminacji. W tym samym czasie będzie walczyć ze sobą osiem zaproszonych drużyn, które zostaną podzielone na dwie grupy.

Grupa A Grupa B
Russian Federation Gambit Gaming Russian Federation NokSuKao
Ukraine Preparation Russian Federation Spirit
Russian Federation Space Jam Russian Federation Comanche
Ukraine Binary Dragons Russian Federation Vesuvius

Pierwsze zmagania w Adrenaline Cyber League rozpoczną się już 4 sierpnia, kiedy to Preparation zagra z Binary Dragons w meczu inauguracyjnym grupy A już o godzinie 14:00. Finały tejże ligi zostaną rozegrane w rosyjskiej stolicy podczas moskiewskiego IgroMir Expo na początku października.

Podział nagród

  1. 50,000$
  2. 25,000$
  3. 15,000$
  4. 10,000$