Team Liquid przedstawiło dziś swojego szkoleniowca. Został nim Eric „adreN” Hoag, który w przeszłości zaliczył już epizod w tej roli pod banderą amerykańskiego giganta.

Wczoraj wieczorem Team Liquid za pomocą swoich mediów społecznościowych pożegnało Jasona „moses” O'Toole'a. Współpracowało z nim przez 9 miesięcy, natomiast nie był to okres pełen sukcesów. Największym osiągnięciem drużyny z Jasonem za plecami możemy nazwać zajęcie drugiej pozycji podczas IEM Global Challenge 2020. Bez dwóch zdań dla klubu, który w przeszłości zdobywał wiele trofeów i był uważany za jednego z najlepszych, to było za mało.

Organizacja postanowiła więc wrócić do działania z coachem, z którym przez pewien okres w 2019 roku dosłownie dominowała scenę wygrywając m.in. DreamHack Masters DallasESL One Cologne, BLAST Pro Series: Los Angeles oraz zgarniając w międzyczasie nagrodę Intel Grand Slam S2, która oznaczała zastrzyk finansowy w postaci okrągłego miliona dolarów. Mowa oczywiście o Ericu „adreN” Hoagu!

Warto podkreślić, że gdy Liquid podpisywało umowę z mosesem, to właśnie adreN zwalniał mu miejsce w głównej dywizji. Teraz role się odwróciły, ponieważ O'Toole rozstał się z TL, a Eric ponownie przejął stery nad zespołem.

Skład Team Liquid prezentuje się następująco:

  • Brazil Gabriel „FalleN” Toledo
  • Canada Keith „NAF” Markovic
  • United States Jonathan „EliGE” Jablonowski
  • United States Michael „Grim” Wince
  • United States Jacky „Stewie2K” Yip
  • United States Eric „adreN” Hoag – trener