Niepotwierdzone informacje wskazują na to, że Adil „Scream” Benrlitom zmienił drużynę, rozstając się z NoChance Mikaila „Maikelele” Billa.

Niegdyś uznawany za najlepszego strzelca na świecie, teraz regularnie pomijany przy formowaniu składów mających walczyć o najwyższe lokaty. W połowie ubiegłego roku rozstał się z organizacją Envy i od tamtej pory nie może znaleźć nowego domu. Od około miesiąca grał u boku Mikaila „Maikelele” Billa w składzie o nazwie NoChance, lecz według najnowszych doniesień zespół ten znalazł nowego gracza na miejsce ScreaMa, a sam Adil może uformować nowy skład wraz z kioShimą.


Do NoChance ma dołączyć szesnastolatek David „Frozen” Čerňanský, którego dotychczas mogliśmy oglądać przede wszystkim pod banderą eXtatus, a obecnie GUNRUNNERS. Frozen jest jednym z młodych utalentowanych graczy, w których pokładane są wielkie nadzieje. Szczególnie często mówiono o nim w 2017 roku, gdy był jeszcze zbyt młody by brać udział w wielu międzynarodowych turniejach, lecz teraz zrobiło się o nim ciszej. Gra z tak doświadczonymi graczami jak Maikelele czy kRYSTAL mogłaby pomóc mu w rozwoju.