Michał „okoliciouz” Głowaty po raz kolejny zostanie bez pracodawcy. ad hoc postanowiło nie przedłużać kontraktów ze swoim składem CS:GO, przez co od początku czerwca wszyscy zawodnicy zostaną wolnymi agentami.

Michał po swojej krótkiej przygodzie z Virtus.pro dołączył do niemieckiej organizacji Unicorns of Love. Niestety również tam nie zagrzał miejsca na dłużej, a jego kolejnym przystankiem w karierze okazało się ad hoc. Razem z nowymi kolegami rozgrywał między innymi otwarte kwalifikacje do Minora w Rio. Niestety jego ekipie nie udało się wywalczyć awansu. Na początku tego miesiąca okoliciouz wraz z resztą formacji zajął drugie miejsce podczas 99Liga S14 Div. 1, gdzie w finale ulegli ALTERNATE aTTaX.

ad hoc postanowiło nie przedłużać kontraktów z powodu problemów finansowych, jakie spowodował koronawirus. Wolnymi zawodnikami od początku czerwca będą zatem wszyscy członkowie składu CS:GO. Dyrektor sportowy organizacji komentuje sprawę w następujący sposób:

Niestety, z ciężkim sercem musimy wycofać się z krajowej sceny CS:GO. Ten krok nie jest łatwy dla nikogo, ale niestety decyzje muszą być podejmowane w trudnych czasach. Będziemy bardzo tęsknić za drużyną i wszystkimi graczami, ale życzymy im wszystkiego najlepszego na ich drodze. Żegnamy się po cudownym roku z CS. Dzięki za wszystko!