Za nami kolejny mecz w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Actina PACT pokonuje Together Esports i przypisuje na swoje konto ważne punkty w ramach Polskiej Ligi Esportowej.Za nami kolejny mecz w ramach Polskiej Ligi Esportowej. Actina PACT pokonuje Together Esports i przypisuje na swoje konto ważne punkty w rozgrywkach.

 Poland Together Esports

0

Polska Liga Esportowa – Jesień 2019
Faza grupowa

Mirage
(5:10; 0:6)

Inferno
(7:8; 5:8)

Poland Actina PACT

2

Mirage

Spotkanie rozpoczęło się na mapie Mirage, która od samego początku została zdominowana przez Actine PACT. Pomimo wielu zróżnicowanych ataków Together Esports rzadko kiedy potrafiło przebić się na bombsite. Wspaniała gra po stronie antyterrorystów sprawiła, że Actina PACT po połowie wygrywała już pięcioma rundami. Zamiana stronami powinna wyrównać nam poziom tego meczu. Tak się jednak nie stało, a ekipa darko sukcesywnie zdobywała kolejne rundy. Ich ataki były tak udane, że Together Esports nie zdołało zdobyć ani jednego punktu po stronie broniącej. Oznacza to zwycięstwo Actiny PACT na pierwszej mapie wynikiem 16:5.

Inferno

Drugą lokacją w tej potyczce było Inferno. Mapę dobrze rozpoczęła Actina PACT, która wygrała pierwszą rundę pistoletową. Po chwili mogłoby się wydawać, że zdominują oni pierwszą połowę. Tymczasem Together Esports rozpoczęło wracać z wynikiem. Niewiele im zabrakło, by po 15 rundach objąć prowadzenie. Ostatecznie przez całą stronę broniącą udało im się zdobyć siedem punktów. Druga pistoletówka wpadła na konto ekipy repa. Sprawiło to zatem, że oglądaliśmy bardzo wyrównaną i ciekawą końcówkę mapy. Actina PACT nie pozwoliła jednak wyrwać sobie tej mapy. Formacja sobola zakończyła Inferno wynikiem 16:14, przypisując sobie kolejne ważne punkty w Polskiej Lidze Esportowej.

Spotkania można oglądać na oficjalnym kanale Piotra „izaka” Skowyrskiego na platformie twitch.tv.