Actina PACT dołączyła na listę uczestników Esports RDY Cup. Polacy o tytuł mistrza zawalczą między innymi z QLASH Italia.

Podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka kilka dni temu zakończyli zmagania ESEA MDL S33. Mimo średnich wyników we wspomnianej lidze – udało im się w niej utrzymać na kolejną edycję. Żeby nie wypaść z rytmu oficjalnych meczów, postanowili przyjąć zaproszenie do turnieju Esports RDY Cup, który zostanie rozegrany jutro.

Łącznie cztery ekipy – PACTBruteSampi QLASH Italia zmierzą się ze sobą o zastrzyk gotówki z puli wynoszącej 8 tysięcy dolarów. Pierwszy półfinał wystartuje o 14:00, a wystąpi w nim Sampi oraz Team Brute. W drugim widowisku obserwować będziemy grono Dawida „lunAtica” Cieślaka, które podejmie QLASH Italia. Finał rywalizacji zaplanowano na 20:00. Całe potyczki transmitowane będą w czeskiej telewizji oraz w internecie na kanale Hitpointcz.

Bez wątpienia Actina PACT jest faworytem w tych zawodach i każde inne miejsce, niż pierwsze, byłoby dla Polaków sporą porażką.

Aktualizacja

Data Esports RDY Cup uległa zmianie z powodu koronawirusa. Jak na razie nie wiemy na kiedy przeniesiono turniej.