Actina PACT rozegra dziś kolejne spotkanie w zamkniętych kwalifikacjach do Qi Banja Luka. Ich rywalem będzie pro100.

Dawid „lunAtic” Cieślak i spółka wczoraj zaliczyli niemały sukces – po pokonaniu Wisły All in! Games Kraków zdołali awansować na finały Polskiej Ligi Esportowej Jesień 2019 i pojawią się na turnieju w Rzeszowie. Podopieczni Marcina „padre” Kurzawskiego będą mieli okazję na wywalczenie sobie głównej nagrody z puli 130.000 złotych.

Jednak dziś mogą zagrać, miejmy nadzieję, że nie, ostatnie spotkanie w kwalifikacjach do Qi Banja Luka 2019. W tych zawodach do wygrania jest aż $150.000, lecz z zamkniętych kwalifikacji awansuje tylko jeden zespół, a uczestników było aż szesnastu.

Actina PACT podejmie dziś walkę z formacją pro100, która jest faworytem. Rosjanie tryumfowali w pojedynku z PACTEM w ramach ESEA MDL Premier Division, który odbył się pod koniec października. Jednak od tamtego czasu lunAtic i spółka poprawili swoją grę, czego dowodem jest wczorajszy mecz na Wisłę w ramach PLE. SZPERO i spółka byli całkowicie bez szans, a zawodnicy PACT przyznali, że pierwszy raz od dawna zaprezentowali pełnię swoich możliwości.

Mecz rozpocznie się o godzinie 21:00 i będzie go można obejrzeć na tym kanale.