Plotki zostały potwierdzone. Actina PACT mimo porażki w relegacjach do ESEA MDL wystąpi w nadchodzącej edycji ligi, ponieważ jeden z uczestników wycofał się z zawodów.

Podopieczni VinSa mieli sporo szczęścia. Gdy już pogodzili się ze spadkiem z przedsionka ESL Pro League do ESEA Advanced, okazało się, że jednak w nim pozostaną. Wszystko za sprawą rezygnacji z udziału we wspomnianych zmaganiach dokonanej przez duński skład MAD Lions.

W ostatnim czasie formacja HUNDENA zaliczała wiele dobrych wyników. Awansowała na Intel Extreme Masters Katowice DreamHack Open Leipzig. Najwidoczniej postanowiła, że w pełni skupi się na treningach przed tymi turniejami, a żeby mieć na nie więcej czasu, odpuściła sobie internetową rywalizację.

Oczywiście my jako polscy fani możemy być z tej informacji zadowoleni. W 33. odsłonie ESEA MDL będziemy bowiem obserwować minimum pięć zespołów z naszego kraju – x-kom AGOIlluminar Gamingex-Virtus.proWisła All in! Games KrakówPACT. Jeżeli ARCY nie utrzyma się w EPL, to również dołączy na tę listę.