Kolejny etap 30DaystoPro za nami! Tym razem 200 śmiałków starło się ze sobą w trybie deathmatch, a z areny wirtualnych zmagań dalej przeszło 50 najlepszych!

II etap zmagań był ostatnim, gdzie liczyły się umiejętności indywidualne. Od teraz zawodnicy podzieleni zostaną na zespoły i sprawdzona zostanie ich zdolność do współpracy i wykorzystywania przewagi, jaką dają partnerzy z drużyny. CS:GO to dyscyplina esportowa, w której nawet najlepszy “aimowo” zawodnik nie ma żadnych szans na zwycięstwo bez kooperacji działań z resztą składu.

III etap zadecyduje, kto zamelduje się na miesięcznym bootcampie w gaming house OFF-MODE w Poznaniu. Tę szansę otrzyma tylko pięciu wybrańców, więc po raz kolejny można się spodziewać bezpardonowej, aczkolwiek honorowej rywalizacji. Bezpośrednią kontrolę nad przebiegiem ostatniego etapu ma sztab trenerski i analityczny akcji.

Liczby na infografice mówią same za siebie – zarówno Komputronik, jak i Lenovo Legion oraz Intel zrobili kawał świetnej roboty! A to wszystko dopiero wstęp do akcji 30Daystopro! Jeśli chcecie na bieżąco obserwować rywalizację, to warto odwiedzić stronę projektu, a także kanał Twitch Komputronik Gaming, gdzie transmitowane są zmagania zakwalifikowanych zawodników!