Marzyłeś o profesjonalnej karierze, ale nie wiedziałeś jak przebić się do czołówki polskich graczy? Komputronik wraz z partnerami: Lenovo Legion, Intel oraz Microsoft przygotowują projekt, który może otworzyć drogę do sławy zupełnie nieznanym jeszcze talentom! 30 Days to Pro to projekt, który ma szansę stworzyć zupełnie nowe możliwości na polskiej scenie CS:GO.

Cała akcja potrwa prawie dwa miesiące, a zaczyna się już dziś! Wziąć w niej udział może absolutnie każdy, jednak podczas pierwszego etapu, rozgrywanego do 30 czerwca wyłonionych zostanie 200 zawodników. Nad ich wyborem czuwać będzie zespół sędziowski, oceniający postawę graczy w rozgrywkach z botami. Wybrani podczas kolejnego etapu będą musieli zawalczyć ze sobą w trybie deathmatch – gdzie tylko 50 z nich przejdzie dalej, więc walka będzie bezwzględna!

Ostatni z etapów to rozgrywki drużynowe. Po podzieleniu na zespoły, zawodnicy będą zmuszeni do współpracowania i koordynowania działań, by osiągnąć sukces z zespołowej rozgrywce. To może okazać się bardzo dużym wyzwaniem, gdyż jedynie najlepsza piątka zostanie wybrana do właściwej części projektu 30 Days to Pro. Co na nich czeka?

Przede wszystkim – bootcamp. 30 dni w OFF-MODE Poznań, doskonale wyposażonym gaming house. Oprócz tego zapewniona opieka trenerska, wyżywienie oraz kieszonkowe na bieżące potrzeby.  O dobrą kondycję i samopoczucie zawodników zadba sztab trenerski Rebook Crossfit Poznań, a także konsultanci dietetyczni i psycholog sportowy.

Postępy w projekcie 30 Days to Pro będziecie mogli śledzić zarówno na kanale Komputronik Gaming, jak i łamach ESPORT NOW. Oprócz tego daily vlogi z pobytu zawodników w OFF-MODE oraz transmisje z meczów oraz spotkania integracyjne. Efekty wysiłku piątki wybrańców zweryfikuje zaplanowany na wrzesień mecz przeciwko profesjonalnej drużynie CS:GO. Jakiej – dowiecie się już niebawem! Czy jesteście gotowi aby podjąć wyzwanie? Aktualne informacje o 30 Days to Pro znajdziecie również na podstronie serwisu Komputronik oraz na naszych łamach.