Super talent z Brazylii trafia do GODSENT. Organizacja ogłosiła transfer 14-letniego Snowzina, który mimo swojego młodego wieku dał się już poznać na rodzimej scenie Counter-Strike’a

W 2020 roku Snowzin dołączył do BOOM Esports w roli szóstego zawodnika. Gracz został nawet zgłoszony do turnieju Gamers Club Masters V, gdzie jego koledzy ostatecznie triumfowali.  Już wtedy ze sceny mogliśmy usłyszeć wiele słów zachwytu na temat 14-latka.

Teraz młodziutki gracz zasilił szeregi GODSENT i to właśnie pod niego będzie budowany skład akademii. Organizacja próbowała nawet zarejestrować go do rozgrywek IEM Fall w roli szóstego gracza, ale ostatecznie to się nieudało. Snowzin ma także brać udział w treningach jego starszych kolegów. Nauka u boku takich person, jak np. TACO z pewnością wiele da Brazylijczykowi. O 14-latku w superlatywach wypowiadał się sam FalleN, który wziął nawet udział w ogłoszeniu jego transferu.

To bardzo utalentowany i dobry dzieciak. Świetnie gra i mocno wyróżnia się z na tle innych graczy. Ma wszystko, aby w przyszłości stać się jednym z najlepszych zawodników na świecie – mówi FalleN.

Jak na razie skład GODSENT Academy nie został jeszcze ujawniony. Niewykluczone, że zespół wystąpi w którymś z przyszłych sezonów WePlay! Academy League, czego z pewnością byśmy sobie życzyli, bo starcie m0NESY’EGO z Snowzinem z pewnością byłoby niesamowicie ciekawe i emocjonujące.