Polska Liga Esportowa opublikowała obszerny raport dotyczący minionego sezonu. Znajdziemy w nim wiele cennych informacji na temat rozgrywek.

Zeszłoroczny sezon Polskiej Ligi Esportowej dostarczył nam masę emocji, które zaczęły się jeszcze przed startem pierwszych meczów. Z pewnością wielu z Was pamięta zamieszanie związane z zespołami decydującymi się na udział w wyłącznie w jednych krajowych rozgrywkach. W związku z tym wyłącznie w Polskiej Lidze Esportowej mogliśmy oglądać x-kom AGO oraz Izako Boars, z kolei Anonymo wyłącznie w ESL Mistrzostwach Polski. Wszyscy zastanawiali się jak to wpłynie na oglądalność obu produktów. Jak wyglądała Polska Liga Esportowa w liczbach? Tak:

Powyższe liczby to zaledwie ułamek obszernego raportu opublikowanego przez organizatorów Polskiej Ligi Esportowej. Pod tym adresem możecie znaleźć pełną publikację, w której zawarto takie informacje jak opis filarów strategicznych wszystkich produktów PLE, współpracy ze sponsorami, podziału widzów na internetowych i telewizyjnych oraz wiele, wiele więcej.