Drużyna coldzery fizycznie nie dojechała do drugiej fazy Pinnacle Winter Seres 2. Brazylijski zespół szybko odpadł z internetowych rozgrywek.

Chociaż w Pinnacle Winter Series 2 Regional 00Nation wyglądało obiecująco, głównie za sprawą świetnej dyspozycji 17-letniego trya, to już w głównej fazie turnieju brazylijski zespół nie był w stanie pokonać żadnej drużyny z TIERU2. Na start ekipa coldzery odniosła porażkę z GamerLegion, aby następnie pokonać niżej notowane AVANGAR. Na zwycięstwie z zespołem ze Wschodu jednak się skończyło, bowiem później podopieczni righiego doznali dwóch kolejnych potknięć, które wykluczyły ich z internetowych rozgrywek.

Po wyrównaniu swojego bilansu 00Nation odniosło porażkę z Endpoint, a następnie Tricked. Mecz brazylijskiego zespołu z Duńczykami pokazał nam, że ekipa coldzery, póki co bazuje jedynie na indywidualnych umiejęnościach poszczególnych graczy. W przypadku, gdy z formą trafić nie mógł try, gra jego drużyny wyglądała fatalnie. Przed nową formacją dwukrotnego zwycięzcy Majora jest więc długa droga, aby być w stanie rywalizować z czołówką za oceanem, pokroju FURII czy Liquid.

Brazil 00Nation 1:2 GamerLegion Sweden

Brazil 00Nation 2:0 AVANGAR Russian Federation

Brazil 00Nation 1:2 Endpoint European Union

Brazil 00Nation 0:2 Tricked Denmark