Początki bywają ciężkie, lecz nie w przypadku 00Nation. Nowy zespół coldzery zdołał awansować do głównej fazy turnieju Pinnacle Winter Series 2.

W swoim debiucie 00Nation przegrało co prawda z mocnym zespołem z regionu CIS – 1WIN, lecz już z każdym kolejnym spotkaniem drużyna zbudowana przez coldzerę, wchodziła na coraz wyższe obroty, co przełożyło się na awans do głównej fazy rozgrywek Pinnacle Winter Series 2. W ostatnich dniach formacja dwukrotnego zwycięzcy Majora pokonała LookingForOrg, 777 oraz Unique. W każdym z tych spotkań kapitalną formą wykazywał się Sentino „try” Rigal.

Argentyńczyk, póki co pozostaje najlepszym graczem na Pinnacle Winter Series 2 Regionals. Podczas pierwszej fazy turnieju Rigal osiągnął średni rating na poziomie 1,32. Warto dodać, że try ma już za sobą 10 rozegranych map, a to pokazuje, że utalentowany 17-latek bardzo szybko odnalazł się w Europie i w następnych miesiącach może wyrosnąć na prawdziwą gwiazdę 00Nation.

Zespół coldzery wróci do gry już w najbliższy poniedziałek. To właśnie wtedy 00Nation rozegra swój kolejny mecz w Pinnacle Winter Series 2. Tym razem ekipa coldzery walczyć będzie już o awans do play-offów rozgrywek.