Przewidywane zmiany w 00Nation postępują dalej. Organizacja powitała w swoich szeregach Mario „malbsaMd” Samayoę.

Gwatemalczyka łączono z 00Nation już od dobrych kilku tygodni. Nie tak dawno skład wzmocnił Marcelo „coldzera” David. Samayoa to drugi potwierdzony reprezentant organizacji na nadchodzący sezon. Przecieki zwiastują również rychłe wejście do zespołu Santino „try'a” Rigala, który to dopiero co opuścił 9z.

Przyjście do drużyny malbsaMd oznacza permanentne rozstanie z Alencarem „trk'em” Rossato. Brazylijczyk stał się tym samym czwartym zawodnikiem, jaki odchodzi z 00Nation w przeciągu miesiąca. Swojej pozycji nie może być również pozostała trójka ze starego składu, lecz najpewniej w ślady trk'a pójdzie Vito „kNgV” Giuseppe. Leonardo „leo_drk” Oliveira i Vinicius „vsm” Moreira mają pozostać w składanej na nowo piątce.

MalbsMd przyciągnął uwagę obserwatorów sceny w ubiegłym roku. Gwatemalczyk wybijał się wśród kolegów z TeamOne. Sama drużyna nie osiągnęła niczego konkretnego na przestrzeni całego sezonu, chociaż miała okazję zagrać m.in. 14. sezonie ESL Pro League czy wstępnej fazie IEM Cologne. W sumie przygoda Samayoy z byłym pracodawcą trwała ponad półtora roku.

Obecnie gracze będący pod banderą 00Nation to:

Brazil Marcelo „coldzera” David
Guatemala Mario „malbsMd” Samayoa
Brazil Vinicius „vsm” Moreira”
Brazil Leonardo „leo_drk” Oliveira
Brazil Vito „kNgV” Giuseppe (przypuszczalne odejście)

Brazil Raphael „cogu” Camargo