Późnym wieczorem 00Nation oficjalnie poinformowało o zakontraktowaniu trójki zawodników GODSENT – latto, TACO oraz dumaua.

Negocjacje na linii 00Nation-GODDSENT trwały już od dłuższego czasu. Według pierwszych informacji norweska organizacja pierwotnie była zainteresowana pozyskaniem nie trójki, a czwórki graczy brazylijskiego klubu. Finalnie skład ekipy coldzery zasilili jednak jedynie TACO, latto oraz dumau, a za oceanem w dalszym momencie pozostał b4rtin oraz HEN1, który nie był w ogóle brany pod uwagę podczas tej transakcji.

00Nation zdecydowało się ostatecznie zrezygnować z pozyskania b4rtina, powiem wolało postawić na młodziutkiego trya. Argentyńczyk przez ostatnie miesiące indywidualnie był prawdziwą gwiazdą norweskiej organizacji, najwyraźniej klub stwierdził więc, że u boku takiego duetu, jak TACO & coldzera 17-latek będzie w stanie rozwinąć jeszcze bardziej.

TACO i coldzera ponownie złączą siły po niemal dokładnie trzech latach. Ostatni raz obaj panowie mieli okazje reprezentować barwy jednego klubu w sierpniu 2019 roku. Wtenczas brazylijski duet związany był z Made In Brazil.

Na ten moment na ławce rezerwowych 00Nation przebywa aż trójka zawodników – malbsMd, vsm oraz leo_drk. Cała trójka padła ofiarom rewolucji kadrowej w szeregach norweskiego klubu tuż po tym, jak coldzera i spółka nie zdołali zakwalifikować się na PGL Major Antwerp.

Skład 00Nation prezentuje się następująco:

  • Brazil Marcelo „⁠coldzera⁠” David
  • Argentina Santino „⁠try⁠” Rigal
  • Brazil Epitacio „⁠TACO⁠” de Melo
  • Brazil Eduardo „⁠dumau⁠” Wolkmer
  • Brazil Bruno „⁠latto⁠” Rebelatto