CODMANIA 2v2 Tournament

JTNDY2VudGVyJTNFJTNDaWZyYW1lJTIwd2lkdGglM0QlMjI1NjAlMjIlMjBoZWlnaHQlM0QlMjIzMTUlMjIlMjBzcmMlM0QlMjJodHRwcyUzQSUyRiUyRnd3dy55b3V0dWJlLmNvbSUyRmVtYmVkJTJGdURZbkw2RTVHV0klMjIlMjBmcmFtZWJvcmRlciUzRCUyMjAlMjIlMjBhbGxvdyUzRCUyMmFjY2VsZXJvbWV0ZXIlM0IlMjBhdXRvcGxheSUzQiUyMGVuY3J5cHRlZC1tZWRpYSUzQiUyMGd5cm9zY29wZSUzQiUyMHBpY3R1cmUtaW4tcGljdHVyZSUyMiUyMGFsbG93ZnVsbHNjcmVlbiUzRSUzQyUyRmlmcmFtZSUzRSUzQyUyRmNlbnRlciUzRQ==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

Kwalifikacje: 4 rundy (15.02, 17.02, 19.02, 21.02), z każdej z nich zostanie wyłoniona jedna najlepsza drużyna

Format kwalifikacji: drabinka pojedynczej eliminacji

Finały: w finałach najlepsze drużyny z kwalifikacji zmierzą się z zespołami gwiazd

Drużyny gwiazd: Izak&Leh, Rojo&PAGO, HS&Nexos, Łozo&Frytech

Nagrody: 2x słuchawki SteelSeries Arctis 7, 2x myszki SteelSeries Sensei TEN i podkładki SteelSeries QCK, 2x myszki Rival 310 

Jak wziąć udział? – Wystarczy założyć konto na stronie toornament.com i za pomocą poniższych odnośników zapisać się do jednego z czterech turniejów kwalifikacyjnych, w momencie gdy zapisy zostaną otworzone. Liczba miejsc w kwalifikacjach jest ograniczona do 64 drużyn.

Kwalifikacje nr 1 (15.02)

Kwalifikacje nr 2 (17.02)

Kwalifikacje nr 3 (19.02)

Kwalifikacje nr 4 (21.02)

JTNDY2VudGVyJTNFJTNDaWZyYW1lJTIwd2lkdGglM0QlMjI4MDAlMjIlMjBoZWlnaHQlM0QlMjI2MDAlMjIlMjBzcmMlM0QlMjJodHRwcyUzQSUyRiUyRndpZGdldC50b29ybmFtZW50LmNvbSUyRnRvdXJuYW1lbnRzJTJGMzM5Mzg2MDcyMTQ5Mzk3NTA0MCUyRnN0YWdlcyUyRjMzOTM4NjcyODUzNzUxNTYyMjQlMkYlM0ZfbG9jYWxlJTNEZW5fVVMlMjIlMjBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4lMjBmcmFtZWJvcmRlciUzRCUyMjAlMjIlM0UlM0MlMkZpZnJhbWUlM0UlM0MlMkZjZW50ZXIlM0U=Postanowienia Ogólne:

 1. Za organizację turnieju odpowiada Wojtek Łozowski, znany również jako TheMightyWozz.
 2. Każda drużyna składa się z dwóch graczy i będzie dalej nazywana Parą. Nie dopuszczamy możliwości wpisania rezerwowych. 
 3. Każdy gracz musi przestrzegać regulaminu oraz jest zobowiązany do jego znajomości.

Zapisy:

 1. Aby się zapisać do turnieju należy wysłać zgłoszenie z następującymi danymi: 
 • nazwa drużyny,
 • battletag lub PSN ID lub Xbox Gamertag każdego gracza z Pary,
 • email kontaktowy przynajmniej jednego zawodnika,
 • Nazwa gracza musi być jednolita – w grze, na discord oraz platformie toornament.
 1. Jeden Battletag/psn/xbox gamertag może być zapisany tylko w jednej Parze. 
 2. Nazwa ekranowa zawodnika oraz nazwa Pary nie może zawierać słów uznanych za obraźliwe, nazw sponsorów czy znaków towarowych. Administracja turnieju zastrzega sobie prawo do wyrzucenia zawodnika/pary w przypadku braku reakcji na upomnienie.

Rozgrywki:

 1. Każdy gracz zobowiązany jest, do przestrzegania ogólnych zasad Call of Duty: Modern Warfare tj. zakaz używania glitchy, używania zewnętrznych programów wspomagających rozgrywkę( można nagrywać mecze).
 2. Wszystkie mecze muszą być rozegrane w określonym terminie. Termin meczów zostanie podany z odpowiednim wyprzedzeniem.
 3. Pary zobowiązane są do przestrzegania podstawowych zasad kultury osobistej. W wypadku przekraczania granic dobrego smaku można liczyć się z uwagą ze strony administracji, a w konsekwencji wyrzuceniem z turnieju.
 4. Wszystkie problemy z przebiegiem turnieju należy zgłaszać do administracji. 
 5. Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie jak i w systemie rozgrywek w zależności od ilości zgłoszeń.

Przebieg turnieju:

 1. Wszystkie mecze mają być rozgrywane w trybie gunfight w trybie prywatnym. 
 2. Każda mapa w turnieju eliminacyjnym grana jest do 10 zwycięskich rund z włączoną opcją na przewagi i ustawioną maksymalną ilością rund tj. 48 (win by two rule – włączone, win by two max rounds – 48). Wszystkie pozostałe opcje pozostawione jako domyślne.
 3. Cały turniej odbywać się będzie na 9 mapach:
  – Cargo
  – Docks
  – Gulag Showers
   King
  – Pine
  – Rust
  – Shipment
  – Speedball
  – Stack 
 1. Pary eliminują po jednej mapie na zmianę aż zostanie ostatnia na której zostanie rozegrany mecz. Para która została wyżej umieszczona w drabince zaczyna jako pierwsza. 
 2. Turniej składa się z dwóch części; czterech drabinek eliminacyjnych i turnieju finałowego. Zwycięzcy drabinek eliminacyjnych spotkają się w turnieju finałowym z 4 Parami stworzonymi przez zaproszonych streamerów/streamerki.
 3. Przed meczem należy dołączyć do turniejowego discorda oraz dodać przeciwników do znajomych.
 4. Część meczy bedzie streamowana i komentowana na kanale twitch.tv/themightywozz. 
 5. W turnieju eliminacyjnym do półfinału rozgrywamy mecze Best of 1 (do jednej wygranej mapy) półfinały Best of 3 (do dwóch wybranych map) a final Best of 5 (do trzech wygranych).
 6. Turniej finałowy zostanie rozegrany BO3 z finałem BO5 na analogicznych zasadach. 
 7. W wypadku wyjścia jednego zawodnika z gry podczas meczu (okoliczności nie są ważne) obie pary czekają 5 minut na dodanie zawodnika do lobby i zaczynają grę od wyniku przy którym dany zawodnik wyszedł.W razie problemów skontaktuj się z administratorem rozgrywek.
 8. Po zakończonym meczu kapitanowie drużyn zobowiązani są do umieszczania screenów z wynikami na discordzie turnieju (na pc kombinacja klawiszy Windows + Print Screen zapisuje obraz w formacie png w folderze zrzuty ekranu gdzie domyślnie zapisywane są obrazy. W wypadku graczy konsolowych zdjęcia ekranu wystarczą). 

Nagrody:

 1. Zwycięska drużyna otrzyma 2 x słuchawki SteelSeries Arctis 7, natomiast zespół, który zajmie drugie miejsce zdobędzie 2 x myszka SteelSeries Sensei TEN + 2x podkładka SteelSeries Qck. Miejsce trzecie zostanie nagrodzone 2 myszkami SteelSeries Rival 310.
 2. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 60 dni od zakończenia turnieju.
 3. W celu wysłania nagrody, Organizator skontaktuje się z wygranymi drogą mailową. Uczestnik zostanie zobligowany do przesłania wymaganych danych, takich jak:
  – imię i nazwisko Uczestnika;
  – adres
  – Uczestnik zobowiązany jest wysłać dane za pośrednictwem wiadomości e-mail, o których mowa punkt wyżej, w terminie 4 dni od otrzymania wiadomości od Organizatora. Nie wysłanie przez uczestnika danych, oznacza utratę prawa uczestnika do nagrody i jej przepadek na rzecz organizatora. 

Podmiotem wydającym nagrody w Turnieju jest Fantasyexpo z siedzibą we Wrocławiu.

W przypadku wystąpienia sytuacji nieprzewidzianej w powyższym regulaminie, ostateczna decyzja dotycząca jej rozwiązania należy do Organizatora.