So Hyun „Kkyual” Kim zagrała najprawdopodobniej jedną z najgorszych gier League of Legends w swoim życiu, po czym jeszcze dostała bana.

Społeczność League of Legends nie należy do najprzyjemniejszych. Na własnej skórze przekonała się o tym koreańska streamerka So Hyun „Kkyual” Kim, która przed przeszło trzy godziny była siłą przetrzymywana na serwerze, przy okazji doświadczając wielu sposobów wirtualnego szykanowania.

Rozpoczęło się od tego, że So Hyun „Kkyual” Kim trafiła do jednej gry z czterema snajperami, z czego dwóch z nich trafiło do jej drużyny, a drugi duet do przeciwnego zespołu. Grupka toksycznych zawodników zaczęła współpracować, żeby jak najdłużej przeciągać rozgrywkę i przetrzymywać streamerkę na serwerze. Dwójka z zespołu Kim skutecznie odpierała kolejne fale minionów, zaś przeciwny duet robił wszystko żeby nie wygrać. Raz gra mogła się zakończyć po backdoorze Koreanki, lecz jej sprzymierzeńcy za pomocą czatu ostrzegli enemy team.

Żadna z drużyn nie mogła się poddać, bo dwóch graczy zawsze nie zgadzało się na przedwczesny koniec gry. Przez to, że czterech graczy współpracowało przeciwko streamerce, jej licznik śmierci w trzy godziny dobił do liczby 120. Po grze snajperzy zgłosili Kkyual za negatywne nastawienie oraz intencjonalne feedowanie przeciwników, a reporty poskutkowały dwutygodniowym banem nałożonym przez Riot Games.