Viktor „sdy” Orudzhev ponownie założy czarno-żółtą koszulkę. Ukrainiec zagra z Natus Vincere na turnieju Intel Extreme Masters Cologne 2022.
Po udanym występie na BLAST Premier Spring Final 2022, Viktor „sdy” Orudzhev ponownie pojawi się w roli zmiennika w drużynie Natus Vincere. Orudzhev pojedzie z ukraińskim zespołem do Koloni, gdzie w dniach 7-17 lipca odbędzie się wydarzenie Intel Extreme Masters z milionem w puli nagród.
Przypomnijmy, że luka w składzie NAVI powstała w wyniku odsunięcia od drużyny kapitana Kirilla „Boombl4” Mikhailov. Organizacja zdecydowała się na ten ruch aby uchronić swoją markę przed stratami wizerunkowymi, wszak spodziewali się nadchodzącej afery z partnerką Kirilla. Już była żona oskarżyła gracza o nadużywanie narkotyków oraz znęcanie się nad nią, ale zawodnik zaprzeczył jej słowom, jako dowód podając negatywny test narkotykowy.
Viktor „sdy” Orudzhev pomógł NAVI podczas BLAST Premier Spring Final 2022, gdzie zespół… podniósł puchar! Sam Orudzhev wypracował rating 1.02, w wielu sytuacjach ratując swój zespół. Imponująco wypadł również nowy prowadzący Denis „electronic” Sharipov, który mimo funkcji kapitana, był drugim najlepszym zawodnikiem Natus Vincere w Lizbonie.