Kolejny ciężki turniej dla fanów HONORIS. Zespół TaZa przegrał z Ambush w swoim trzecim meczu na Pinnacle Winter Series 3 Regionals i znalazł się za burtą rozgrywek.

Póki co nic nie wskazuje na to, aby rok 2022 był dla HONORIS przełomowym, a wręcz przeciwnie. W ostatnim czasie zespół na czele z TaZem oraz NEO prezentuje się fatalnie nie tylko w europejskich rozgrywkach – do czego już przywlekliśmy, ale i tych krajowych. Dziś wicemistrzowie Polski polegli w starciu z Ambush i tym samym pożegnali się z Pinnacle Winter Series 3 Regionals. Podopieczni Bogdana w ciągu całego turnieju wygrali tylko jeden mecz z rumuńskim Nexus.

W grze o awans do głównej fazy turnieju wciąż pozostaje UNGENTIUM. Drużyna znad Wisły zdołała podnieść się po dwóch porażkach i obecnie może pochwalić się bilansem 2-0 dzięki dzisiejszemu zwycięstwu z KOVA, co oznacza, że już jutro powalczy o promocje do Pinnacle Winter Series 3.  Miejmy nadzieje, że nie powtórzy się historia z zeszłej edycji rozgrywek, gdy spektakularny comeback ekipie Prisma na ostatniej prostej uniemożliwiło norweskie 777.

Poland HONORIS 1:2 Ambush France

Poland UNGENTIUM 0:2 KOVA Finland