TSM ujawnia swój skład na nadchodzący sezon. Amerykańska organizacja swój roster postanowiła uzupełnić o byłych zawodników FaZe oraz Immortals.
Dla TSM-u ostatni sezon nie był zbyt udany. Zespół Wardella bardzo szybko stracił szansę na awans na Mistrzostwa Świata. Amerykańsko-kanadyjska drużyna miała jednak momenty, w których potrafiła zaskakiwać. Z końcem 2021 roku amerykańska organizacja postanowiła więc zaufać Wardellowi i Subrozie i to właśnie wokół tej dwójki zdecydowała się zbudować nowy skład, licząc, że nowe twarze wprowadzą element świeżości do ekipy.
Nowy sezon TSM zainauguruje z dwoma nowymi zawodnikami. Amerykańska organizacja poinformowała o sfinalizowaniu transferu Coreya „coreya” Nigra z FaZe. Ostatni wakat w składzie ekipy Subrozy wypełni natomiast Daniel „Rossy” Abedrabbo, który do amerykańsko-kanadyjskiego zespołu dołącza z Immortals, którego barwy reprezentował przez ponad pół roku.
Do zmian w TSM doszło również w sztabie szkoleniowym. Pozostająca bez trenera drużyna, postanowiła ściągnąć ze swojej akademii Andrewa „aRubyza” Seewera. Angażu w głównym składzie amerykańskiego kolosa doczekał się także Austin „Apex” Copeland, który przejmie rolę asystenta.
Skład TSM:
Matthew „Wardell” Yu
Yassine „Subroza” Taoufik
Aleko „LeviathanAG” Gabuniya
Corey „corey” Nigra
Daniel „Rossy” Abedrabbo
Andrew „aRubyz” Seewer (trener)
Austin „Apex” Copeland (asystent trenera)