Poznaliśmy finalistów Ligi Streamerów. O triumf w rozgrywkach powalczy ze sobą drużyna izaka oraz PAGO.

Dziś w studiu ESPOT wystartowały LAN-owe finały Ligi Streamerów. Podczas sezonu zasadniczego w najlepszej czwórce uplasowała się drużyna izaka, PAGO, Saja oraz Kubxa i to właśnie te zespoły wybrały się do Warszawy, aby powalczyć o 30 tysięcy złotych, kosztem reprezentacji takich influencerów, jak Rogalik, WK Gaming, Mr Dzinold oraz Paris Platynov.

W pierwszym półfinale zespół Izaka zmierzył się z drużyną turniejowego rodzynka – Kubxa, który jako jedyny z kapitanów w Warszawie na co dzień nie ma nic związanego z Counter-Strike’iem. Nastolatek to niegdyś jeden z najlepszych polskich graczy Fortnite, a dziś popularny streamer na platformie Twitch. W jego składzie znaleźli się jednak dobrze znane persony ze sceny CS-a, jak Destroj, exhiie, ToM223 czy olczix. Jednakże nawet oni nie byli w stanie zatrzymać reprezentantów Team Izak, którzy pewnie awansowali do finału Ligi Streamerów.

W drugim półfinałowym pojedynku spotkały się ze sobą ekipy PAGO i Saja, w którego składzie występuje m.in. pasha.  To spotkanie było już znacznie bardziej wyrównane i po arcy emocjonującym starciu do wielkiego finału zdołali przebrnąć zawodnicy „Team PAGO”, którzy o godzinie 19:50powalczą z zespołem izaka o miano mistrzów trzeciego sezonu Ligi Streamerów.