Od jakiegoś czasu nie ucichają plotki na temat zmian w składzie G2. Według nowego raportu neLa – organizacja ocelote’a wciąż bacznie obserwuje m0NESY'EGO, jednak w kręgu zainteresowań Samurajów znalazł się także inny zawodnik.

W jednym z ostatnich wywiadów huNter- przekonywał  fanów, że jego drużyna nie planuje obecnie żadnych zmian w składzie. Co innego wynika natomiast z raportu neLa. Jeden z najlepiej poinformowanych francuskich dziennikarzy twierdzi, że Samuraje wciąż pozostają zainteresowane transferem m0NESY’EGO, jednak na horyzoncie pojawił się także kolejny kandydat do zasilenia formacji finalistów Majora.

Jak podaje neL w kręgu zainteresowań G2 znalazł się także Aleksib. Fin reprezentuje obecnie barwy OG, jednak ostatnie miesiące nie są zbyt udane dla europejskiej ekipy. mantuu z kolegami jak dobrze pamiętamy, nie zakwalifikowali się na Majora, co było ogromnym ciosem nie tylko dla samych zawodników, ale i całej organizacji.  Już wtedy na scenie pojawiły się pierwsze plotki na temat ewentualnych zmian w składzie zespołu ruggeha.

neL w swoim raporcie podkreśla jednak, że G2 nie podjęło jeszcze żadnej decyzji. Bardzo możliwe więc, że na celowniku Samurajów znajdują się także inni zawodnicy.