200.000 – taka suma dolarów zasili konto NAVI po BLAST Premier Fall Finals oraz tyle unikalnych polskich kibiców oglądało ich sukces w Kopenhadze na kanale ESPORT NOW w serwisie Twitch.
Wydarzenia ze stajni BLAST zawsze wyróżniają się na tle konkurencji wysoką jakością produkcji. Podczas finałów jesiennego sezonu nie było inaczej, a organizatorzy przeszli nawet najśmielsze oczekiwania. Fenomenalna oprawa audio-wizualna, brak problemów technicznych, świetne drużyny oraz atmosfera LAN-owa zachwyciły zarówno widzów w Royal Arenie, jak i tych, którzy śledzili to widowisko w internecie.
Wśród widzów znalazło się szerokie grono polskich fanów Counter-Strike’a. W trakcie zaledwie pięciodniowego wydarzenia, na polskiej transmisji na kanale ESPORT NOW pojawiło się 205.000 unikalnych widzów, którzy wygenerowali blisko pół miliona wyświetleń i 3.000.000 minutes watched. W szczytowym momencie rozgrywki śledziło 2900 osób. Za organizację transmisji z turniejów BLAST Premier odpowiada agencja gamingowa Fantasyexpo.
Zgodnie z oczekiwaniami, najlepszą drużyną podczas BLAST Premier Fall Finals 2021 okazało się Natus Vincere. Rosyjski zespół kontynuuje swoją dominację na scenie Counter-Strike’a. Po zdobyciu tytułu Mistrza Świata na PGL Major Stockholm 2021, ponownie udowadniają, że na ten moment nie mają sobie równych. Najlepszym graczem znów został Oleksandr “s1mple” Kostyliev, dodając kolejny argument ekspertom, aby tytuł najlepszego gracza roku wrócił w jego ręce.