Wyjściowa piątka Misfits Gaming przejdzie zmiany. W przyszłym splicie LEC w zespole będą występować Shlatan oraz Vander.

Jedna z ujawnionych podczas Free Agency Show informacji dotyczy występującego w LEC Misfits Gaming. W wyjściowej piątce zespołu dojdzie do zmian. Pozycję junglera obejmie Lucjan „Shlatan” Ahmad, który zaraz obok Oskara „Vandera” Bogdana zostanie drugim reprezentantem Polski w zespole.

W Misfits pozostanie trzech dotychczasowych zawodników. Na kontynuację współpracy zdecydował się Vincent „Vetheo” Berrie, którego kontrakt wygaśnie dopiero za rok. Nowe umowy zostały skierowane do Shin „HiRita” Tae-mina oraz Oskara „Vandera” Bogdana. Zgodnie z założeniem mają one trwać odpowiednio dwa lata oraz rok.

Jedną z nowości w zespole rywalizującym w League of Legends European Championship będzie Lucjan „Shlatan” Ahmad. Polak z Misfits jest związany od roku grudnia 2020, gdy został leśnikiem akademii występującej w francuskim ERL-u.

Brakujący element dolnej alei uzupełni natomiast Matus „Neon” Jakubcik. Dwudziestodwuletni Słowak był członkiem Misfits w 2019 roku, a później związał się z FC Schalke 04 Esports. Jego umowa wygasła wraz z odejściem zespołu z LEC, dzięki czemu został zakontraktowany z pozycji wolnego strzelca.

W 2022 roku zespół Misfits Gaming będzie prezentować się następująco:

  • Toplane: Korea, Republic of Shin „HiRit” Tae-min
  • Jungle: Poland Lucjan „Shlatan” Ahmad
  • Midlane: France Vincent „Vetheo” Berrie
  • Bottom: Slovakia Matúš „Neon” Jakubčík
  • Support: Poland Oskar „Vander” Bogdan