Swoje pięć minut na Majorze mieli także paiN, Renegades, Sharks oraz TYLOO. Przez ostatnią godzinę oczy CS-owej społeczności były zwrócone jedynie na te drużyny.

Renegades w swoim drugim spotkaniu na PGL Major Sztokholm podejmowało paiN. Zespół INSa udowodnił, że nie będzie wcale chłopcem do bicia na Majorze. W mecz duże lepiej weszli jednak Amerykanie, którzy w pewnym momencie prowadzili aż 8 do 1. Pod koniec pierwszej połowy formacja z Oceanii potrafiła zminimalizować przewagę, a po zmianie stron wyjść na prowadzenie, dzięki bezbłędnej grze po stronie broniącej. Australijczycy wrócili tym samym do gry i jak na razie ich bilans w Sztokholmie to 1-1.

Dużo gorzej wygląda sytuacja paiN. Mimo że amerykański zespół w 2021 rok rozgrywał już turnieje, w których potrafił zaskoczyć silniejsze od siebie drużyny, to na Majorze jak na razie przegrał oba swoje mecze.

W drugim równolegle rozgrywanym spotkaniu TYLOO pokonało Sharks i zniszczyło Pick'Emy wielu osób. Po pierwszym dniu Majora bilans amerykańskich drużyn w Sztokholmie to 0-6. Dwie porażki odnieśli nie tylko pancc i spółka, ale i GODSENT oraz paiN.

Wyniki meczów:

  • TYLOO 16:14 Sharks – Mirage
  • paiN 14:16 Renegades – Nuke

Agencja gamingowa Fantasyexpo przy współpracy z firmą FRENZY przygotuje polską transmisję z PGL Major Stockholm 2021. Jej partnerami zostali – Samsung Odyssey, KFC, BLIK, Logitech G, Pringles, Reebok oraz Grześki, którzy przygotowali szereg aktywności dla fanów i widzów. Dlatego zachęcamy do bacznego śledzenia polskiej transmisji!