To była szybka i bardzo przyjemna przeprawa dla Team Liquid. Amerykańskie grono zdominowało MIBR w ramach ćwierćfinału BLAST Premier Fall Showdown.
MIBR 0:2
Liquid
Grono Keitha „NAF” Markovica rozpoczęło swoją dominację od Nuke'a, którego wybrał ich rywal. Po stronie broniącej amerykańska paczka była dosłownie nie do przejścia. Brazylijczycy próbowali wszystkiego w ofensywie, jednak połowa skończyła się dla nich tragicznym rezultatem 2:13. Później co prawda spróbowali dokonać wielkiego powrotu, ale nieskutecznie. Przegrali starcie 11:16.
Następnie spotkanie przeniosło się na Dusta2, podczas którego Team Liquid znowu przejechało się po enemy. Otrzymaliśmy powtórkę z rozrywki – Jacky „Stewie2K” Yip i spółka zaprezentowali się niesamowicie w obronie doprowadzając do wyniku 13:2. Tym razem nie męczyli się zbyt długo, żeby domknąć mecz.
Wszystkie pojedynki będą transmitowane z polskim komentarzem na kanale ESPORT NOW w serwisie Twitch. Prawa do polskiej transmisji należą do Fantasyexpo, a jej partnerami są marki forBET oraz Logitech. Wśród obsady komentatorskiej wymienić należy Olafa ‘Szeregowego’ Ostrowskiego, Radka ‘Mad1’ Florkowskiego, Oskara ‘Deerfluffy’ Formelle, Jakuba ‘Sweldera’ Grzegorskiego, Dominika ‘Domka’ Nowakowskiego oraz Kamila ‘Dziukensa’ Dziuka.