Według najnowszych doniesień neLa – niebawem w MAD Lions dojdzie do zmiany. Duńska drużyna miałaby zrezygnować z usług Lucasa „Bubzkji” Andersena.
Lucas swój epizod z tym zespołem rozpoczął jeszcze w barwach Tricked. Trafił do nich kończąc swoją przygodę z Fragsters. Nie ulega wątpliwości, że gra u boku jednego z lepszych duńskich prowadzących pomogła mu się niesamowicie rozwinąć. Pod banderą Tricked Esport zdobył m.in. trofeum V4 Future Sports Festival i srebrny medal GG League 2019.
Następnie razem z całą ekipą przeniósł się do innego pracodawcy – MAD Lions. Co ciekawe – z biegiem czasu jego formacja pożegnała się z dotychczasowym IGL-em – Nicolaiem „HUNDEN” Petersenem. Miejsce wspomnianego gracza zajął Asger „AcilioN” Larsen, z którym Lwy zwyciężyły już pierwszy sezon FLASHPOINT.
W poniedziałek odbywały się natomiast niezwykle ważne eliminacje dla Duńczyków, z których mogli dostać się do cs_summit 6. Kompletnie w nich zawiedli ulegając już w pierwszej rundzie polskiej drużynie – Actina PACT. Być może to właśnie po tym widowisku grono z Danii postanowiło poważnie porozmawiać na temat przyszłości i doszło do wniosku, że potrzebna będzie roszada.
Jeżeli plotki francuskiego dziennikarza się potwierdzą, MAD Lions będzie wyglądało tak:
Fredrik „roeJ” Jørgensen
Rasmus „sjuush” Beck
Frederik „acoR” Gyldstrand
Asger „AcilioN” Larsen
Luis „peacemaker” Tadeu – trener
Lucas „Bubzkji” Andersen – ławka rezerwowa