Dosia po kilku miesiącach wraca na scenę! Od dziś oficjalnie reprezentował będzie Mustang Crew.

Rosyjski zawodnik na początku 2020 roku miał zupełnie inne plany. Chciał bowiem wyruszyć grać pod banderą chińskiej organizacji OneThree.TSG, ale przed tą przygodą powstrzymała go pandemia koronawirusa. Ostatecznie zatem jeden z najpopularniejszych graczy z regionu CIS został w rodzimym kraju i zaczął się zastanawiać, co dalej zrobić ze swoją karierą.

Dziś w końcu ogłosił, że znalazł na nią jakiś plan. Jest nim stworzenie nowej drużyny – Mustang Crew, do której zaprosił m.in. byłego reprezentanta Nemigi Vegi Squadron – hutjiego. Wiemy, że w zespole Dosia będzie pełnił rolę lidera. Nic zresztą dziwnego – ma przecież największe doświadczenie z całej piątki. W przeszłości występował na turniejach rangi Major, a jednego z nich nawet zwyciężył w 2017 roku w krakowskiej TAURON Arenie. Polscy fani z pewnością dobrze pamiętają to ogromne wydarzenie i czarnego konia rozgrywek w postaci Gambit.

Debiut formacji byłego członka Gambit Esports odbędzie się 2. kwietnia o godzinie 11:55. MC podejmie BLUEJAYS w ramach zamkniętych eliminacji do 6. odsłony internetowych potyczek LOOT.BET/CS.

Skład Mustang Crew wygląda następująco:

  • Russian Federation Mihail „Dosia” Stolyarov
  • Russian Federation Pavel „hutji” Lashkov
  • Russian Federation Sergey „Wierd_1k” Tur
  • Russian Federation Nikita „fabi” Kvochkin
  • Russian Federation Vladimir „la3euka” Shurygin
  • Russian Federation Viktor „vidoq” Manaenkov – trener