Sezon ruszył już na dobre, więc praktycznie codziennie obserwujemy naszych rodaków w internetowych zmaganiach. Dziś oficjalne zawody rozegrają reprezentanci Actina PACT oraz Illuminar Gaming.

Podopieczni Marcina „padre” Kurzawskiego swój dzień meczowy rozpoczną o 15:30. W ramach czwartej edycji LOOT.BET/CS podejmą zespół Phoenix, w skład którego wchodzą między innymi byli reprezentanci Epsilon. Zarówno Polacy, jak i ich rywale w play-offach wspomnianych rozgrywek zaliczyli już jedną porażkę, przez którą dalszą część przygody z turniejem muszą kontynuować w dolnej drabince.

Później przeniesiemy się do ESEA MDL. W przedsionku ESL Pro League do akcji o 18:00 wkroczy Illuminar Gaming i zmierzy się z GamerLegion, które wczoraj zostało pokonane przez Dawida „lunAtica” Cieślaka i spółkę. Następnie o 20:00 triumfatorzy Games Clash Masters wezmą udział w derbach, w których spotkają się z Actina PACT. Jak wiadomo – w takim widowisku wszystko może się zdarzyć, więc warto je śledzić!

Dzień zakończymy z PACT-owiczami. O 21:00 wejdą na serwer razem z wicemistrzami minionego Majora w Berlinie – AVANGAR. Bez wątpienia nie będzie to łatwa przeprawa dla naszych rodaków, ale w formacie BO1 możemy liczyć na niespodziankę i tym samym zdobyte punkty w ESEA MDL.

Harmonogram: