Tak blisko finału… AGO oraz x-kom musi obejść się smakiem gry o najwyższą pozycję na podium w ramach LOOT.BET HotShot Series Season 3.

Niestety – polscy fani nie doczekają się Wielkiego Finału LOOT.BET HotShot Series Season 3 z udziałem dwóch polskich ekip. Zarówno reprezentanci x-kom team, jak i AGO Esports nie podołali wyzwaniu w półfinale rozgrywek. Ci pierwsi zostali pokonani przez szwedzką formację Ancient, a drudzy uznali wyższość Copenhagen Flames.

Zespół Pawła „innocenta” Mocka na pierwszej mapie przeciwko Szwedom nie mógł się zbytnio odnaleźć. To nie był x-kom, który znaliśmy z ostatnich świetnych rezultatów. William „draken” Sundin bez większych problemów triumfował 16:10. Dopiero podczas Nuke'a sytuacja bardziej się wyrównała. Zaciętą walkę oglądaliśmy do samego końca, ale ostatecznie to ekipa Joakima „disco doplana” Gidetuna cieszyła się z wygranej 16:14.

Jastrzębie posiedziały na serwerze trochę dłużej. Wszystko przez fakt, że w ich pojedynku były trzy mapy. Najpierw CF zdominowało enemy – 16:6, później AGO odpowiedziało wynikiem, z którego są znani – 16:14 i na koniec ponownie to Duńczycy okazali się być lepsi – 16:6.

Mimo wszystko możemy być zadowoleni z naszych rodaków. Udało im się przejść do fazy pucharowej, a w niej już nie było słabych formacji, więc nie ma co się dziwić, że pojawiły się kłopoty. Najważniejsze, to aby wyciągnąć wnioski i kolejnym razem kto wie, może zajść o krok dalej, czyli do finału.