Kompletowanie składu HellRaisers dziś właśnie się skończyło. Po wielu zawirowaniach i plotkach do zespołu dołącza Christian „loWel” Garcia Antoran.
HellRaiser od blisko pół miesiąca pozostawało bez pełnego rosteru. Od odejścia czternastego marca woxica, ukraińska organizacja poszukiwała ostatniego elementu układanki, by zespół mógł znów wrócić do rywalizacji na europejskiej scenie. Po ponad dwóch tygodniach udało się zakontraktować Christiana „loWela” Garcia Antorana, który pochodzi z Półwyspu Iberyjskiego.
Christian jeszcze niedawno występował pod barwami Movistar Riders, gdzie był od lipca ubiegłego roku. Do jego największych sukcesów w hiszpańskiej organizacji można zaliczyć pierwsze miejsce podczas Grand Hotshots #1 oraz zakwalifikowanie się na WESG 2018. Ostatnimi czasy jednak gra tej drużyny się nie układała, a zadowalających wyników ciągle brakowało. W tym samym czasie pojawiły się roszady w formacji HellRaisers i tym samym loWel upatrzył swoją okazję, by opuścić tonący statek.
Aktualny skład HellRaisers prezentuje się następująco:
Kirill „ANGE1” Karasiow
Issa „ISSAA” Murad
Tomáš „oskar” Šťastný
Christian „loWel” Garcia Antoran
Abay „Hobbit” Khasenov
Sergey „lmbt” Bezhanov (trener)