To było szybkie spotkanie. Orły, które w Polskiej Lidze Esportowej na ten moment radzą sobie nieźle, zniszczyły Codewise Unicorns!

Poland Codewise Unicorns

4

Faza zasadnicza
Polska Liga Esportowa
Sezon czwarty – Jesień 2018

Cache
(4:11; 0:5)

Poland PRIDE

16

Pojedynek rozpoczął się lepiej dla PRIDE. Orły grające po stronie antyterrorystów zwyciężyły w pistoletówce, a także podczas pierwszego fulla, co dało im lekki komfort w następnych starciach. Dalsza część połowy numer jeden układała się po myśli splawika i spółki. Podopieczni Piotra Lipskiego z rundy na rundę byli silniejsi i tylko cztery razy oddali punkty Codewise Unicorns.

PRIDE przystąpiło do drugiej części spotkania prowadząc 11:4. Jednorożce potrzebowały pistoletówki, aby móc się odbić od dna i zacząć powrót, ale Orły były tego świadome i pokrzyżowały plan enemy. Dość szybko dokończyły dzieło zniszczenia i nie pozwoliły, żeby Codewise Unicorns choć przez chwilę uwierzyło w swoje możliwości – 16:4.