Drugi tydzień rozgrywek ligowych ESL Mistrzostw Polski jest już za nami. Team Preparation zalicza nieudany debiut, zaś AGO Esports pozostaje niepokonane.
Drugi tydzień rozpoczął się od dwukrotnej wygranej drużyny PACT, która okazała się zdecydowanie lepsza od Onca Gaming. Dzięki temu zespół Kacpra „darko” Ściery zapewnił sobie dodatni bilans oraz trzecie miejsce w tabeli.
Wczoraj swój debiut zaliczyła drużyna Piotra „peeta” Ćwiklińskiego. Od samego początku miała naprawdę ciężkie zadanie, ponieważ podjęli rękawicę AGO Esports. Jastrzębie okazały się zdecydowanie lepsze, wygrywając wysoko obydwa spotkania, przez co Team Preparation zamyka tabelę wraz z Onca Gaming. Puntami podzieliły się ekipy PRIDE oraz x-kom, lecz lepiej wyszedł na tym skład Daniela „STOMPa” Płomińskiego, ponieważ Orły już po drugiej kolejce mają bilans 1:5.
Obecnie tabela wygląda w następujący sposób:
Drużyna
Team Kinguin
AGO Esports
PACT
Izako Boars
x-kom team
PRIDE
Team Preparation
Onca Gaming
Bilans spotkań
5 – 1
4 – 0
3 – 1
2 – 2
1 – 1
1 – 5
0 – 2
0 – 4
Punkty
15
12
9
6
3
3
0
0