Virtus.pro potwierdza transfer Michała „snatchie” Rudzkiego. Były zawodnik AGO Esports będzie grał z Virtusami od 6 sierpnia.
O tym transferze mówiło się już od dawna. Teraz można powiedzieć już o tym oficjalnie. Piotr „morelz” Taterka nie zagościł na długo w głownym składzie Virtus.pro, a wolne miejsce w drużynie zajmie już były snajper AGO Esports – Michał „snatchie” Rudzki. Kontrakt nowego zawodnika będzie obowiązywał tak jak tych ze starej gwardii, do roku 2020. Natomiast morelz przeniesiony został na ławkę rezerwowych.
Michał jest jednym z najbardziej obiecujących polskich zawodników. Zdążył już zademonstrować swój talent na profesjonalnej scenie. Przygotowujemy się do przyszłych turniejów i mamy nadzieję, że snatchie był dobrym wyborem. Dodatkowo chciałbym podziękować morelzowi za udział w ostatnich wydarzeniach. Piotrek jest naprawdę dobry. O jego przyszłości poinformujemy już niedługo.
-powiedział Roman Dvoryankin, menadżer Virtus.pro
Michał „snatchie” Rudzki zadebiutuje w barwach Virtus.pro podczas ZOTAC Cup Masters, który odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia. W wydarzeniu wezmą udział m.in. Kinguin, MIBR czy OpTic Gaming.