Gra drużyny TyLoo wyglądała niesamowicie na tle swoich przeciwników. Dzięki temu bez trudu pokonali BOOT-d na dwóch mapach.

TyLoo China

2

Faza grupowa
IEM Shanghai 2018
Grupa B

Dust2
(11:4; 5:0)

Mirage
(9:6; 7:1)

Singapore BOOT-d

0

Pistoletówka oraz pierwsze rundy wskazywały na to, że drużyna z Singapuru będzie ciężkim przeciwnikiem dla drużyny z Chin. Pierwsze trzy rundy wpadły na konto terrorystów, ale już na pełnym ekwipunku TyLoo pokazało, dlaczego są uznawani za jedną z najlepszych drużyn z Azji. W każdej następnej rundzie było widać dominacje ze strony broniących. Mimo, że BOOT zdołało się otrząsnąć i wyrwać czwartą dla siebie potyczkę, to dalej nie wiele im to dało. Przegrali następne siedem rund nie dochodząc nawet przez chwilę do głosu.

Druga z kolei runda pistoletówka w zasadzie nic nie zmieniła. TyLoo wygrało spokojnie pięć następnych rund i z łatwością zamknęło mapę Dust 2.Początek wyglądał praktycznie tak samo, jak na poprzedniej mapie, BOOT zdołało obronić skutecznie obszar bombowy w pierwszej potyczce oraz w dwóch następnych, co pozwoliło im odskoczyć na trzy punkty. Ekipa Hui „DD” Wu odpowiedziała mając swój pełny ekwipunek i znowu zdołała odrobić straty z nawiązką, ponieważ stworzyli sobie trzy punktową przewagę. Terrorystą udało się szybko odpowiedzieć i zresetować ekonomicznie swoich przeciwników, kolejny raz powiększając swoją przewagę. Mijały rundy a TyLoo znowu dominowało swoich przeciwników. Podopieczni Bobosaura wygrali dwie ostatnie potyczki po stronie broniącej i udało im się ugrać sześć punktów.

Czwarta pistoletówka wpadła na konto drużyny z Chin i oprócz przegrania jednej rundy, zdołała wygrać pozostałe wygrywając mapę wynikiem 16:7 i tym samym kończąc całe spotkanie.