Organizacja mousesports jako ostatnie ogłaszają swój skład do Paladins Premier League. Wśród graczy znajduje się jeden zawodnik z Polski.

Na kilka dni przed rozpoczęciem pierwszego sezonu Paladins Premier League, organizacja mousesports ogłasza skład, który będzie reprezentował ich banderę. PPL to liga stworzona w kooperacji twórców gry ze spółką WESA, która zrzesza największe organizacje esportowe świata. Zdecydowanie jest to kamień milowy dla tego tytułu.

Skład, który przeszedł do mousesports reprezentował wcześniej barwy Burrito. Jest to młody zespół, składający się z graczy ze Szwecji, Danii, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Swój pierwszy mecz rozegrają już w sobotę.

Nie mógłbym być bardziej usatysfakcjonowany z tego, że będę częścią organizacji mousesports. Reprezentowanie ich barw w nadchodzącym Paladins Premier League niesie za sobą wiele odpowiedzialności i ekscytacji, lecz jesteśmy skłonni włożyć ogrom pracy by osiągnąć zamierzone cele. Mouz już pokazało nam, że mocno nas wspierają i zrobią wszystko co w ich mocy aby nam pomóc. Zamierzamy zrobić wszystko by udowodnić swoją wartość i słuszność tej współpracy.

Kapitan drużyny
Ted „Kowa” Hansson

Skład mousesports wygląda następująco:

  • Sweden Ted „Kowa” Hansson
  • United Kingdom Daniel „NTBees” Byrne
  • Denmark Oliver „Slashwhine” Pasgaard
  • Denmark Patrick „Sleeppyy” Ratzow
  • Poland Kuba „Andzejdudel” Dańczuk