Czyżby kolejne plotki miały zostać potwierdzone? Mimo braku informacji ze strony organizacji, na stronie ESL Pro League pojawił się skład, który miałby brać udział w lidze.

Po wielkich roszadach w okresie wakacyjnym niektórzy europejscy gracze zostali bez organizacji. Właśnie z nich OpTic Gaming skompletowało nowy europejski skład, który będzie ich reprezentował w… amerykańskim ESL Pro League. Jest to bardzo ciekawa sprawa, ponieważ żeby zawodnicy mogli brać udział w lidze musieliby przeprowadzić się na Nowy Kontynent. Zgłoszony skład wygląda następująco:

  • Sweden Adam „friberg” Friberg
  • Denmark Emil „Magisk” Reif
  • Spain Oscar „mixwell” Cañellas
  • Finland Aleksi „allu” Jalli
  • Canada Keith „NAF” Markovic (tymczasowo)
  • United States Chet „ImAPet” Singh (tr.)

Dodatkową informacją jest to, że NAF nie będzie grał w tym składzie dłużej niż pierwszy tydzień ESL Pro League. Zawodnik poinformował, że wciąż znajduje się poza organizacją, lecz zgodził się pomóc drużynie w inauguracyjnej kolejce. Według niektórych informacji OpTic chciało pozyskać jeszcze gracze PENTA Sports – Kevina „HS” Tarna. Podobno organizacje doszły do porozumienia i PENTA zgodziła się sprzedać HS-a, lecz ostatecznie do transferu nie doszło.