Rasmus 'MrRalleZ' Skinneholm został ogłoszony dzisiaj jako nowy rezerwowy strzelec formacji Team SoloMid. Ostatnio grał w barwach Fnatic Academy.

Team SoloMid postanowiło w ostatnim dniu okienka transferowego zabezpieczyć sobie ewentualne luki w składzie w postaci dobrania dodatkowego strzelca, którym jest MrRalleZ. Na ten moment jest on jedynie rezerwowym zawodnikiem i w dalszym ciągu miejsce w podstawowym składzie będzie zajmować Yiliang 'Doublelift' Peng. Rallez gra profesjonalnie w League of Legends od 2012 roku, jednak największym krokiem do przodu w jego karierze był awans z Supa Hot Crew do LCS. Od tego czasu często zmieniał zespoły, jednak zwykle nie opuszczał najwyższej klasy rozgrywkowej w Europie.

Team SoloMid zajmuje aktualnie drugą lokatę w amerykańskim LCS i ma olbrzymie szansę na awans na Mistrzostwa Świata. Wszystko wskazuje, że jeśli sprawy przybiorą pozytywny obrót to Rallez pojedzie ze swoim nowym zespołem na ten turniej, jako szósty gracz.