Jedna z polskich drużyn, która weźmie udział w nadchodzącym Good Game E-Sport Challenge, rozpoczęła właśnie bootcamp w Katowicach.

Już za niespełna tydzień rozpoczną się jedne z największych targów gamingowych w Polsce, mowa tutaj o Good Game, które odbędą się w Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie. Przez trzy dni przewiną się tam tysiące prawdziwych pasjonatów gier komputerowych i nie tylko! W programie znajduje się również e-sportowe wydarzenie, noszące nazwę Good Game E-Sport Challenge, w którego puli znajduje się aż 200 tysięcy złotych! Ta spora suma skusiła do rywalizacji niejedną osobę, lecz droga do sławy i pieniędzy nie będzie taka prosta.

Jedna z polskich drużyn postanowiła przed wydarzeniem zorganizować bootcamp, na którym przez cały tydzień będzie szlifować swoje umiejętności, by w Nadarzynie pokazać się z jak najlepszej strony i zgarnąć lwią część z puli całego turnieju. ATB Gaming na te kilka dni przeniosło się do Katowice Gaming House i będzie wspólnie dążyć do jeszcze lepszej formy, a na fanpage'u organizacji będą udostępniane zdjęcia z samych przygotowań.