Kolejna osoba związana z Counter Strike'm: Global Offensive zapowiada zmiany w czołowych zespołach. Tym razem taką informację podał Sergey „starix” Ischuk.


Przed ESL One Cologne podobną informację podał Mikail „Maikelele” Bill. Snajper stwierdził, że roszady w zespołach odbędą się po majorze. Jak na razie w sprawach zmian jest cicho, lecz podobno gracze mają się zmienić po ELEAGUE. Tak przynajmniej twierdzi starix, który jest szkoleniowcem Na'Vi.

Nie wiadomo jednak, o jakie konkretnie drużyny może chodzić. Jakiś czas temu wypłynęła plotka, jakoby Tomáš „oskar” Šťastný miał zasilić mousesports. Ponadto od kilku dni bezrobotny jest Aleksandr „s1mple” Kostyliev. Sam gracz powiedział, że dostał 5 ofert współpracy. Jeden z najlepszych pro playerów młodego pokolenia na pewno jest łakomym kąskiem dla czołowych ekip. Prawdopodobnie zainteresowane Ukraińcem jest FaZe Clan, o czym powiedział Fabien „kioShiMa” Fiey.