Wczoraj w ramach Counter Pit League Astralis zmierzyło się z Torpedo wygrywając mecz dość szybko z wynikiem 2:0. Nie tak prostą drogę miało NRG, które finalnie pokonało EnVyUs 2:1. Teraz będziemy mieli okazję zobaczyć naprawdę interesujące starcie, którego zwycięzca powalczy o podium z wygranym meczu Virtus.pro vs. Natus Vincere.

Astralis wcześniej znane jako TSM, a NRG jako mousesports nie raz ze sobą walczyło. Była to głównie przeplatanka zwycięstw i porażek obu drużyn. Teraz pod nowymi szyldami spotkają się po raz pierwszy od dość długiego czasu. Ciężko jest więc patrzeć na ten mecz inaczej niż przez pryzmat ostatnich spotkań obu teamów, które są dość ciekawe. Zarówno Astralis jak i NRG mają na swoim koncie głównie wygrane zmagania. Patrząc dodatkowo na mecze w ramach Counter Pit League faktycznie możemy mieć na co popatrzeć, choć według HLTV.org jest to mecz tzw. jednogwiazdkowy, ponieważ spotyka się ze sobą drużyna zajmująca 2 miejsce w rankingu i taka, która nie jest w TOP 20. Według wielu to będzie wyrównana walka, a o tym jak będzie naprawdę przekonamy się już dzisiaj.

Spotkanie planowo rozpocznie się o godzinie 13:45 i będzie odbywało się w trybie best of three. Będziemy mogli je obserwować albo na HLTV.org albo na streamie. Zachęcamy do spędzenia tego czasu w towarzystwie Piotra „Izaka” Skowyrskiego, który skomentuje to starcie na swoim kanale na platformie Twitch.tv. Jego stream możecie również obejrzeć za pomocą naszej strony internetowej. 🙂