Błyskawiczny rozwój gry Apex Legends ściąga na siebie uwagę dużych organizacji esportowych, które chcą jak najszybciej pozyskać wyróżniających się zawodników.

Przypadek Fortnite pokazał nam, że organizacje najszybciej pozyskujące graczy mogą szybko wzbogacić się dzięki wciąż kształtującej się scenie esportowej. Dużo wskazuje na to, że w Apex Legends będzie podobnie – mimo wciąż nieklarownych planach turniejowych, zaczynają powstawać profesjonalne drużyny.

G2, Fnatic czy Cloud9… właśnie te organizacje, będąc jednymi z największych marek esportowych, otwarcie ogłaszały, że poszukują twórców i wyróżniających się zawodników sceny Apex Legends. O ich dywizjach jeszcze niewiele wiadomo, a tym czasem pozyskanie trio Apex Legends ogłosiło TSM. W skład nowej drużyny wchodzą Phillip „ImperialHal” Dosen, Jose „ProdigyAces” Soto oraz Taylor „THump” Humphries, których można kojarzyć m.in. z 2017 roku, gdy to próbowali swoich sił w grze H1Z1 i obecne ze sceny Fortnite.

Od samego początku Apex Legends wiedzieliśmy, że chcemy w tym tytule reprezentować jedną z najlepszych organizacji. Po dyskusji między nami, doszliśmy do wniosku, że TSM znajduje się na szczycie naszej listy i czujemy się bardzo zaszczyceni dołączając do Team SoloMid. Zrobimy co w naszej mocy by fani TSM byli dumni z dywizji Apex Legends.

 – powiedzieli zawodnicy