Długo wyczekiwany pierwszy sezon już dziś pojawi się na oficjalnych serwerach Apex Legends. Wraz z nim gracze będą mieli okazję zakupić Przepustkę Bojową.

Pierwszy sezon gry przyniesie graczom przede wszystkim nowego czempiona. Octane, bo tak nazywa się nowa postać, zapowiada się na bardzo szybkiego i mobilnego bohatera, który może przysłużyć się całej drużynie rozstawiając trampoliny. Sam będzie odnawiał niewielką ilość swoich punktów zdrowia gdy nie będzie otrzymywał obrażeń oraz może poświęcić część z nich aby zyskać większą szybkość poruszania się.

Oprócz nowego czempiona gracze będą mogli nabyć tzw. Battle Passa. Tak jak w przypadku innych tytułów wraz ze zwiększaniem poziomu przepustki otrzymuje się nagrody – począwszy od waluty w grze aż po nowe skórki i inną kosmetykę.

Dokładny opis zmian wprowadzonych do gry wraz z sezonem pierwszym pojawi się dziś popołudniu, zaś sam sezon wystartuje o godzinie 18:00. Właśnie wtedy aktualizacja wejdzie na serwery i będzie można kupić przepustkę, która będzie kosztować 950 Apex Coins.