W drugiej edycji turnieju Twitch Rivals: Apex Legends Challenge wystąpi polska drużyna, która będzie walczyć o część puli nagród wynoszącej $50.000.

Tym razem wśród dziesięciu drużyn biorących udział w drugiej edycji Twitch Rivals: Apex Legends Challenge znalazło się miejsce dla Polaków. Piotr „Izak” Skowyrski, Mateusz „PAGO” Pągowski oraz Jacek „HighStyled” Kamiński zmierzą się z ekipami z całej Europy walcząc o część z puli nagród równej $50.000.

Tak jak w ubiegłym tygodniu, drużyny nie będą rywalizować ze sobą na jednej mapie. Podobnie do tego co większość widzów mogła poznać podczas turniejów Fortnite, zespoły będą zbierać punkty podczas zwykłych rozgrywek. Jednak tym razem będą one przyznawane w trochę inny sposób niż ostatnio. W poprzedniej edycji można było kompletować punkty w dwojaki sposób – za wygraną dostawaliśmy ich pięć, a za każdą eliminację jeden. Tym razem zwycięstwa będą premiowane jeszcze bardziej:

  • 10 punktów – zwycięstwo
  • 5 punktów – drugie/trzecie miejsce
  • 3 punkty – czwarte/piąte miejsce
  • 1 punkt – eliminacja

Streamerzy rozpoczną zmagania o godzinie 18:00. Każdy będzie mógł oglądać transmisję każdego z uczestników, lecz będzie prowadzona też główna na kanale twitch.tv/twitchrivals. Oto jak prezentują się rywale Polaków, czyli pozostałe drużyny: