W turnieju Twitch Rivals: Apex Legends Challenge 2 wzięła udział polska drużyna składająca się z Izaka, PAGO oraz HighStyleda. HIP Squad zajął ósme miejsce w ogólnej klasyfikacji.

W rozgrywkach do zgarnięcia było łącznie $50.000. Część z nagrody została podzielona według zajętych miejsc, zaś część trafiła do zawodników, którzy jako pierwsi wykonali unikatowe zadania wychodzące poza miary zwykłej rozgrywki.

HIP Squad w wyznaczonym czasie rozegrał łącznie czternaście gier. Spośród nich udało im się zdobyć sześć zwycięstw, z czego każde z nich nagradzane było dziesięcioma punktami. Zespół uzbierał aż 178 eliminacji, co w połączeniu z punktami za miejsca poniżej pierwszego dało łącznie 248 punktów w końcowej klasyfikacji i ósme miejsce na dziesięć drużyn biorących udział w zawodach. Jednak polska ekipa jako pierwsza wykonała tzw. Nessy Challenge, co udało im się uczynić już w pierwszej rozgrywanej grze. Zadanie premiowane było dodatkowymi $3.000, więc na konto HIP Squad wpadło łącznie $3.900.

Druga edycja Twitch Rivals: Apex Legends Challenge nie odniosła tak dużego sukcesu co pierwsza część, lecz wciąż może pochwalić się imponującą widownią. Według danych z portalu esc.watch europejskie rozgrywki przyciągnęły ponad 100.000 widzów, czyli około 60.000 mniej niż tydzień temu. Jednak pierwsza część rozgrywek dla regionu amerykańskiego zachęciła od oglądania ponad 550.000 widzów, zaś dzisiejszej nocy było to „wyłącznie” 150.000.