CompLexity ujawnia zawodników sekcji Apex Legends, którymi są Gabe „Gabeismon” Brunelle, Ryan „Reptar” Boyd i Kyle „Kyraig” Craig.

Każdy z wymienionych zawodników posiada spore doświadczenie w  grach typu battle royale, a to za sprawą występowania w H1Z1 Pro League. Dodatkowo Gabeismon i Reptar posiadają spore doświadczenie we wspólnej grze. Nierzadko występowali jako duet  w Call of Duty: Black Ops 4 Blackout.

Trio zakontraktowane przez compLexity wygląda bardzo obiecująco i może szturmem wedrzeć się na topowe miejsca sceny. Doświadczenie i potencjał do wysokiej liczby eliminacji, mogą utrzeć nosa takim drużynom jak NRG, Rogue czy Sentinels. Na razie nie wiadomo kiedy gracze wystąpią po raz pierwszy, niemniej jednak drużyna twierdzi, że stanie się to już niebawem.

CompLexity jest kolejną organizacją, która powołuje dywizję Apex Legends składającą się z graczy Call of Duty, czy jak to miało miejsce w przypadku NAVI – Quake. Pokazuje to esportowy potencjał gry, jednak nie zapominajmy, że Apex Legends dopiero „raczkuje” na scenie.