compLexity postanowiło skończyć z niestabilnością w drużynie. Zaczęto wprowadzać do składu zawodników spoza Ameryki Północnej, a dziś przyjęto kanadyjskiego gracza Brada „androidx23” Fodora.

W ostatnim czasie ciężko znaleźć ekipę, która nie boryka się z problemem stabilności, a bardziej jej braku. Na szczęście powoli wszystko zaczyna wychodzić na prostą. Tak też jest w przypadku compLexity, które dobiera do swojej reprezentacji coraz to nowszych podopiecznych. Nie tak dawno przyjęli oni dwóch zawodników z Wielkiej Brytanii, a dziś postanowili związać się z Bradem „androidx23” Fodorem, który zastąpi  Josha „shinobi” Abastado.
Brad został dostrzeżony już wcześniej, kiedy czasami grał za nieobecnego gracza compLexity. Poza tym zanim dołączył do obecnego składu reprezentował ACE Gaming i Denial eSports. Wyrobił sobie miano dobrego zawodnika wartego uwagi o czym wspomniał w swoim oświadczeniu CEO Jason Lake:

Brad powoli, ale pewnie zdobył miano solidnego i wschodzącego gracza w Ameryce Północnej. Wierzymy w jego świetlaną przyszłość.

Jak spisze się androidx23? Czas pokaże, a przede wszystkim zbliżające się spotkania nowego składu compLexity z czego najważniejsze to północnoamerykańskie kwalifikacje on-line do amerykańskiego minora i czerwcowy debiut w ELEAGUE. Miejmy nadzieję, że przeprowadzka Brada do gaming house'a mieszczącego się w Teksasie tylko pomoże mu w zgraniu się z resztą drużyny, która przedstawia się następująco:

Joshua „sancz” Ballenger
Rory „dephh” Jackson
Shawn „witmer” Taylor
Kia „Surreal” Man
Brad „androidx23” Fodor

Matt „Warden” Dickens (coach)