Nowy sezon Silver League rozpocznie się 09-08-2016. Wraz ze startem kolejnego już sezonu nastąpiło kilka ważnych zmian. Wszystko będzie wyjaśnione w poniższej wiadomości, ale jeśli macie jakieś pytania do nas śmiało je zadawajcie! Gold Series będzie również przechodził poważne zmiany formatu i reguł i dlatego chcemy by ligi, które dają dostęp do Gold miały podobne zestawy reguł.


W Silver Series każdy gracz otrzymuje Specjalne konto WoT ze wszystkimi odblokowanymi czołgami oraz perkami załóg, oraz ogromne ilości złota i kredytów. Zwycięzca awansuje do WGL EU Gold Series, ligi z nagrodami o wartości ponad 300.000$ !
Jeśli Chcesz być następnym WoT pro, to jest Twoja pozycja startowa!

 

Format Silver Series League

 

W większej części format pozostaje bez zmian, ale jest kilka istotnych zmian.

 • Liczba Drużyn: 20 zespołów
 • Czas Trwania: 8 tygodni plus playoffs
 • Start : 09/08/16 (9 Sierpień 2016)
 • Format: Major Ladder i Playoff w trybie pojedynczej eliminacji
 • Tygodniowy rozkład: Wtorki, Środy i Czwartki o godz. 20:00 CEST
 • Awanse i Degradacje: miejsca 16th i niżej są degradowane co tydzień
 • Playoffs: Top 8 kwalifikuje się, 1miejsce awansuje do WGL EU Gold Series, miejsca 2-5 kwalifikują się do WGL EU Qualifiers

 

Awanse i Degradacje

 

Nasz nowy system promuje dalszy rozwój zespołu , ze szczególnym naciskiem na stworzenie platformy do trenowania zespołów o już ustalonej pozycji , a także wygranych nagród. W tym samym czasie system jest prosty dla nowych zespołów i nie wymusza czasowego zaangażowania

Degradacje: Na koniec każdego tygodnia rozgrywek drużyny z miejsc 16 i niżej zostaną usunięte z rozgrywek Silver Series oraz is konta zostaną usunięte. Zespoły będą miały możliwość powrotu do rozgrywek po dwóch tygodniach od spadku.


Promocje: Top 5 zespołów z Go4WoT będzie promowane do Silver Series każdego tygodnia (wyłączając oczywiście drużyny już grające w Silver oraz zespoły zdegradowane w poprzednim tygodniu)

Dodatkowo gracze będący członkami zespołów biorących udział w WGL Gold Series NIE MOGĄ brać udziału w turniejach go4WoT, niezależnie od tego, czy reprezentują ten sam zespół czy nie.
Drużyny które są w Silver Series mogą kontynuować grę w Go4WoT bez żadnych restrykcji.

 

 

Zmiany Reguł

 

Konsekwentny , zrównoważony i intuicyjny zestaw reguł jest niezbędny, by liga działała płynnie. Wszystkie poniższe zmiany są wprowadzone w tym zamyśle.

 • Gracze zbanowani na ESL nie mogą brać udziału w WGL Silver Series.
 • Drużyny mogą dodawać i usuwać graczy podczas sezonu tak długo, dopóki nie usuną 50% lub więcej z początkowego składu zespołu.
 • Bitwy Specjalne wystartują o godz. 20:00 zamiast 15 minut wcześniej
 • Drużyny MUSZĄ wziąć udział w Playoffach na koniec sezonu aby móc zakwalifikować się do Gold Series (1miejsce) lub do Turnieju Kwalifikacyjnego (zwanego Relegacjami)